Pleed "Rohuroheline Nr. 1"

Kangastelgedel käsitsi kootud viskoosi - ja villasegune narmastega suurrätik ehk pleed


Mõõdud: 142 x 208 cm + narmad
Kaal: 880 g
Kude: toimne
Materjal:  peen villane lõng on käsitsi korrutatud (hullumeelne temp!) viskooskiuga - teeb lõnga libedamaks, hästilangevaks ja nö voolavamaks.

Õrnemat, õhemat ja hästilangevat sorti pleed.Voolav, mänglev,  siidine. Väga naiselik suurrätik

Siidise olemisega, veidi läiget viskav rohuroheline pleed õunapuu õiepunga roosade nappide ruutudega.  Tekitab sellise kerge ja vallatu olemise, eriti kui veidi narmaid raputada -  nagu sahistaks tiibu. Pleed on küll loodusesse sulanduvat rohelist värvi, aga seda kandes nähtamatuks jääda ei õnnestu.  Nagu looduses ikka, sobib kõik kokku - roosa õiepung kollaste sügislehtedega!! Pleedi rohelised toonid on kootud üleminekuvärvides, ei mingit reklaamidest kuuldud "värvikiivrit".  Kui vajad midagi kergemeelsemat, edevamat ning haruldasema lõngaseguga pleedi lisaks talvisele tugevale reisurätile -  siis ära nüüd enam oota, sinu võimalus on siin! 

Pildistas Martha K. 
Modell Laura

 Hooldus
Kannatab pesta pesumasinas villaprogrammiga, vähestel tsentrifuugipööretel või käsitsi villashampooniga. Kuivata tasasel pinnal, mitte pesunööril. Viimasesse loputusvette läheb sips äädikat - lööb värvid erksaks. Loe lisaks.
Lisa ostukorvi
303 €

Seotud tooted

Terra Mama kangastelgedel kootud pleed "Käbikuningas"
Pleed "Käbikuningas"
315,00 €
Terra Mama varrastel kootud beebitekk "Südamehääl"
Kootud beebitekk "Südamehääl"
115,00 €
Terra Mama kangastelgedel kootud  õhem villane pleed  "Rohuroheline  Nr.2"
Pleed "Rohuroheline Nr. 2"
295,00 €