Pildil "Õnnelik salliomanik" USA s ja suurrätiku omanik Eestis Vaip uues kodus. Aukohal Õnnelik kotiomanik Pingivaibad oma uutes kodudes Kirjutab Õnnelik Autovaipade Omanik:
Autos mööduvaid päevi tuleb ette ikka aina rohkem ja rohkem. Muuhulgas karvastele mõeldud sõidukis on nahk väga praktiline, kuid külmaga jahedad ja palavaga kintsude ja selja külge kleepuvad istmed tüütavad karvutumad ruttu ära. Ja pealegi, kui see ongi see ainus istumise aeg su päevas, siis tahaks, et oleks mugav ja mõnus, kodune. Ei, see pole mingi nõuka-nostalgia, karvane käigukanginupp ja istmekatted! Need on vaibad, Hele Terra Mama Luigujõe looming https://www.terramama.eu/, lendavad nagu nende nimedki - "Kesköö päike" ja "Kuu on Päike" ees, "Perseiidide ränd" taga. NB pärlkoe-elemendid. Tunne Galaktika keskel on struktuurne ja tugev, hoopis teine asi. Äkki jääks isegi öödeks? Ja koer vaadaku nüüd ise kuidas saab. Minu mõnusasse interjööri tal enam asja pole.
Nii et, kunstkäsitöö ei pea kõik ERMi kolima.
PS Raskema jalaga sisustajatele sobiks ehk midagi otse Eesti loodusest - kuusepuu või kännumuster näiteks. Kui pahategu tehtud, siis maskeerimisrüü ette. Seisaks ja piiluks öösi*-aukudest, mis edasi saab.
*`öös' <22e: öösi, `öösi> haagi-, nööbiaas rõivastel; saapasilm (paelaauk kingal v saapal); metallist kinnitusdetail (ÕS)