Pleed "Käbikuningas"

Kangastelgedel käsitsi kootud villane narmastega suurrätik ehk pleed


Mõõdud: 123 x 207 cm + narmad
Kaal: 880 g
Kude: Bronson Spot
Materjal:  eesti lammaste vill
Talvisemat sorti  suur pleed

Pehme hästilangev ja kerge suurrätik, kootud välismaa mustri järgi eestimaisest villast. Vajadusel sobib hästi karmidesse ilmaoludesse. 
Muster on ameerika oma ja äratas minu tähelepanu sellega, et pleedi ühel küljel kulgeb muster pikkust pidi, aga teisel küljel laiust pidi. Lootsin, et saan kudumise ajal sotti, kuidas nad ometi niimoodi on suutnud teha (siis mustrimeistrid), aga seni veel mitte.  Lõngasoovitus oli USA prouadel alpaka, mis käitub libedamalt ja voolavamalt kui meie lambavill, millest võib ka tingitud olla mustri loetavuse selgus.  Ehk muutub olukord kandmise käigus?  Aga ...
me ei heida sellest meelt, sest pleed on nüüd õhuline, mänguline, lõbus ja tõsiseltvõetav ühekorraga.  Lõimelõngade roosa erinevad toonid teevad koepinna elavaks ja nagu päikesekiirtes veiklevaks pinnaks. 

Käbikuningas, mis muud! Ilus priske käbi, talve üle elanud, kohevate soomustega ja paljude värvivarjunditega. Eriline ja suur! Meie kuusemetsade saadik sinu kodus


Hooldus
Kannatab pesta pesumasinas villaprogrammiga, vähestel tsentrifuugipööretel või käsitsi villashampooniga. Kuivata tasasel pinnal, mitte pesunööril. Viimasesse loputusvette läheb sips äädikat - lööb värvid erksaks. Loe lisaks.
Lisa ostukorvi
315 €

Seotud tooted