Pleed "Paradiisiõuna pale"

Kangastelgedel käsitsi kootud villane narmastega suurrätik ehk pleed


Mõõdud: 114 x 187 cm + narmad
Kaal: 720 g
Kude: toimne/vahvel
Materjal:  villane lõng

Vahelduvates punastes toonides kerge pleed

Mul on maakodu väravas väike paradiisiõuna  puu. Pinnas on seal vaene ja puukene kasvab väga aegaselt. Ometi on igal aastal puu otsas paar peotäit punaseid läbikumavaid väikesi õunu. Õunte palgetel on palju punaseid toone - lillakaid, roosasid, säravpunast ja servaga oranzi.  Visalt kasvav puu on nagu vastupidamise meistriklass ja tema punased õunapunnikesed on kiituseks ellujäämisele.  Kui paned selle õunapunase pleedi õlule, siis on ka sinus veidi selle vapra väikese puu elujõudu koos suurema punasest tuleva väega.  Ümbritse end selle särava jõuväljaga ja pimedad sügisõhtud või talvised pärastlõunad ei ole sulle enam rasked.

Seda pleedi kasutad sa aastaid ja oled õnnelik.  Eriti rõõmus saad olla jõulude ajal, sest sul on kodus juba olemas ajatu ja asjakohane sisustuselement. 


Hooldus
Kannatab pesta pesumasinas villaprogrammiga, vähestel tsentrifuugipööretel või käsitsi villashampooniga. Kuivata tasasel pinnal, mitte pesunööril. Viimasesse loputusvette läheb sips äädikat - lööb värvid erksaks. Loe lisaks   meie kodulehelt rubriigist Kasulikku

Lisa ostukorvi
290 €

Seotud tooted

Terra Mama kangastelgedel kootud pleed "Andromeeda udukogu"
Pleed "Andromeeda udukogu"
287,00 €
Terra Mama kangastelgedel kootud pleed "Maavalla Laul"
Pleed "Maavalla Laul"
298,00 €
Terra Mama kangastelgedel kootud suur pleed "Mahe Mai"
Pleed "Mahe Mai"
320,00 €